fbpx

Tyto hodnoty mi jsou vlastní i při práci. Pokud máte stejný či podobný pohled, budeme si rozumnět 🙂

INDIVIDUÁLNOST - chápete, že  lidé jsou odlišní a co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Mé děti, dvojčata, jsou z jednoho břicha, od stejných rodičů, mají a měly stejné podmínky, a jsou odlišní. Každý potřebuje něco jiného.

ODPOVĚDNOST - přijímáte odpovědnost za sebe, za svou práci, za svůj život. Ne náš šéf. Ne náš partner/partnerka, rodiče, děti... Koučink, trénink, mentoring, školení, to jsou nástroje, které ale musíte použít sami.

EMOCE - nebojíte se těch svých ani cizích. Život emoce přináší. Člověk bez nich je psychopat, tak se netvařme, že emoce v práci nejsou. Říká se, že se rozhodujeme na základě rozumu. Jako první ale cítíme a vnímáme emoce, nezačneme zpracovávat informace a fakta. Emoce ovlivňují rozum a opačně.

FAKTA - mám ráda čísla, data, souvislosti, pomáhají mi se rozhodnout, stejně, jako pocity.

REÁLNOST, RACIONÁLNOST - máte vysoké cíle, ale všeho s mírou. Pokud závodní kůň doběhne do cíle první a pak padne, tak už nikdy žádný závod nepoběží. 

CYKLUS - víte, že příroda a život fungují v cyklech a neustálý růst není přirozený. Po období růstu přichází i období klidu. Po dni přichází noc, po jaru a létu přichází podzim a zima.

AUTENTICITA - nebaví vás si na něco hrát. Mne speciálně od doby, co mám děti. Nemám na to energii a čas.