fbpx

Zkušenosti a vzdělání

PRAXE

Nejvíc zkušenosti jako šéf jsem získala v Accenture Services. Dále jsem jako šéf jsem pracovala v Accenture Consulting, Mann+Hummel a Novartis, kde jsem celý tým (skoro 100 lidí) stavěla od začátku.

V Accenture Services jsem také pracovala jako trenér kurzu osobního rozvoje First Things First a kurzů zaměřených na procesní řízení a zlepšování na Lean Six Sigma základech.

Mentora pro juniorní šéfy a specialisty jsem dělala v Accenture Services, dále v Mann+Hummel a pro své klienty v rámci Deloitte. 

Pracovní profil na LinkedIn najdete zde.

 

 

KOUČOVÁNÍ, TRÉNINK

Absolvovala jsem koučovací kurz akreditovaný Mezinárodní koučovací federací (ICF) a kurz Skupinového koučování.

Také jsem prošla pětiletým sebezkušenostním psychoterapeutických výcvikem (typ SUR). Tento výcvik byl zaměřen na vztahy a komunikaci a díky němu jsem se zbavila některých nezdravých komunikačních návyků.

V rámci práce v Accenture jsem se naučila, jak stavět a vést školení.

VZDĚLÁNÍ 

Základy byznys myšlení jsem získala na VŠE, na katedrách Podnikové ekonomiky a Informačního managementu. Obě byly dost prakticky založené a tak jsem občas mohla něco hned použít v praxi (už při studiu jsem pracovala). A naopak, někdy se mi znalosti z praxe hodně hodily, třeba při státnici z ekonomie a zkoušky z Systémové integrace:)

Z mnoha manažerských školení mi nejvíc dala Top Talents Global Management Academy v rámci Mann+Hummel. Hlavní témata byla strategie, vedení lidí a řízení změny. Úžasné bylo absolvování kurzu s lidmi z regionu Americas, poznala jsem jinou mentalitu než evropskou i asijskou a jejich otevřenost k diskusi.